Pliskina basta

• 559 replies
  • 122319 views
*

Pliska

• 2241
  • Pol: Žena
  • Ne sudi- da ti ne sude
Odg: Pliskina basta
« Odgovor #15 poslato: 21. Decembar 2011., 15:06:34 »
     Pozdrav Lola. Muvajući se po kafiću ukapirala sam da ste ti i Lolita prosvetni radnici, još bolje, možemo imati višestruku saradnju. Kod vas je polugodište već gotovo, a  kod mene sad sledi ono najteže (zavođenje ocena). Predavala bih 10 časa samo jedan da ne ispitujem, još kad vidiš da je u pitanju fizika biće ti jasno.
     Jeste, mi se porodično bavimo voćarstvom, suprug mi je ing energetike, pa on je i završio kod vas u komšiluku, u Subotici. Kažem ti da je kod nas uvek gužva pred kompjuterom kao u šesnaestercu (valjda se tako kaže). Kćerka ima lap top ali pošto studira u KG ne donosi ga često. Ja se teško snalazim i sa ovim a kamo li da uređujem neku temu. Možda bih mogla nekim savetima da pomognem sa suprugom ali o tom potom... Vidiš da bez dece ne umem da se snađem za avatar ili to treba da mi predloži Olgica.
     Što se tiče naših voćkica mogu ti reći da imam: višnje, maline, malo bresaka, malo trešanja. Kad kažem malo, mislim na desetak bresaka i pedesetak trešanja. Breskve su mi ove godine lepo rodile i stizale jedna za drugom tako da smo se celog leta sladili. Od trešanja imam od "djurdjevke" pa do neke kasne julske. One su mlade i tek očekujem sledeće godine da prorode. Imam i drugog svakojakog voća. Možeš da zamisliš kad mi je dvorište sa okućnicom 1 ha. :celo:
     Uostalom tu sam pa ćemo se dogovarati. Pozdrav.  Izvolite na ručak.
« Poslednja izmena: 22. Decembar 2011., 08:09:03 Suzana »

*

Suzana

• 4346
  • volim sve što život čini lepšim
« Odgovor #16 poslato: 22. Decembar 2011., 08:11:18 »
I ja sam počela po netu uz pomoć sinova, pa kad je trebalo oko avatara, sličica, uvek tražila pomoć. Onda sam lepo uzele jedan tefter i počela da pišem šta i kako kačiti, snimati, lepiti, e... a sad mogu i sama. Kad se hoće - može se...
"U životu poželi samo jedno – da nikada ne voliš izgubljeno i izgubiš voljeno!"

*

Pliska

• 2241
  • Ne sudi- da ti ne sude
« Odgovor #17 poslato: 22. Decembar 2011., 17:37:20 »
  Hvala ti Suzana  na savetu.  Ja očigledno , debeli tefter,  treba  da pripremim. Doduše, već sam počela  sa pisanjem   ,ali  kako mogu da zaključim, trebalo bi celu knjigu da napišem
 da bi  učenje  bilo uspešno. :celo: Što li učih ovoliku školu , kad ostadoh" nepismena". Sad mogu da kažem,  da je  motika  " divna " alatka! :mislim:

*

Suzana

• 4346
« Odgovor #18 poslato: 22. Decembar 2011., 20:58:09 »
Kreni polako, jedno po jedno, videćeš i nije tako teško (kad savladaš) kao što izgleda na prvi pogled.

*

olgica

• 3290
« Odgovor #19 poslato: 22. Decembar 2011., 21:55:58 »
Citat
Vidiš da bez dece ne umem da se snađem za avatar ili to treba da mi predloži Olgica.
Ja mogu da ti predložim nešto ali bolje izaberi sama pa ću ga ja podići na tvoj profil, ako je to problem. Ostavi neku sličicu koja ti se sviđa, ovde, na isti način kao što podižeš slike. A možeš to i kasnije, avatar nije obavezan.
Ili ću naći put ili ga stvoriti!

*

olgica

• 3290
« Odgovor #20 poslato: 24. Decembar 2011., 21:24:11 »
Jagoda na drvetu. :lepo: Kakva ideja! :sesir:
« Poslednja izmena: 06. April 2017., 23:50:19 Pliska »
Ili ću naći put ili ga stvoriti!

*

Yuli

• 2237
  • Volim prirodu, druženje, muziku...
« Odgovor #21 poslato: 24. Decembar 2011., 21:24:36 »
Sve ti je prekrasno, ljiljani  :naklon: predivni, a sviđa mi se i pejsaž tvoga kraja.  :cvece:

*

Pliska

• 2241
  • Ne sudi- da ti ne sude
« Odgovor #22 poslato: 24. Decembar 2011., 21:30:49 »
Hvala za komentare! Ma nisu nam sve slike uspele, neke ne mozemo da nadjemo!  :cmok:

*

Suzana

• 4346
« Odgovor #23 poslato: 26. Decembar 2011., 09:51:07 »
Fantastično, ona jagodica mi naj-naj... a slike, što imamo pokazaćemo do proleća, a za 1-2 meseca biće novih sličica, možda i kraće. Slušala sam neku dugoročnu prognozu, kažu da će opasnost od mrazeva prestati već krajem februara (za svaki slučaj ipak ću sačekati mart).

*

jelce

• **
  • 95
« Odgovor #24 poslato: 28. Decembar 2011., 22:43:10 »
Lepa ti je basta Pliska . :cmok: 

*

Pliska

• 2241
  • Ne sudi- da ti ne sude
« Odgovor #25 poslato: 28. Decembar 2011., 23:21:57 »
Hvala Jelce, videla sam ja i tvoje cvece na onom drugom forumu  :mig: ovde sam mnogo cesce, manja je guzva i komotnije se osecam  :rol:

*

Jeca 019

• 347
« Odgovor #26 poslato: 30. Decembar 2011., 10:42:00 »
Pliska,divna ti je bašta,a ona jagoda u drvetu mi je baš prirasla za oko  :volim: Godine nisu prepreka za mnoge stvari u životu,i sasvim se solidno služite računarom skoro kao i motikom.Ja sam ovde sa svima na ti, iako sam malo mlađa od nekih, i nadam se da to ni tebi ne smeta?  :osmeh:
I u mojoj familiji ima puno prosvetnih radnika i svi volimo prirodu, a imam i ja nešto voćaka na vikendici,od kojih posebno volim trešnje  :volim:  :bye:

*

Suzana

• 4346
« Odgovor #27 poslato: 30. Decembar 2011., 11:02:54 »
... imam i ja nešto voćaka na vikendici,od kojih posebno volim trešnje  :volim:  :bye: /quote]

jel bele... mmm... obožavam ih, naročito kao slatko :zelim:

*

Pliska

• 2241
  • Ne sudi- da ti ne sude
« Odgovor #28 poslato: 30. Decembar 2011., 18:27:57 »
Suzana, i ja sam ljubitelj slatka,a posebno volim od jagoda i to od poslednje berbe ,kad su  velicine nokta. E onda kad se skuvaju kao da su divlje.Ne mogu da pohvatam gde sve nalazite ove smajlice,tako su slatki!
Jeco, hvala ti za komplimente(i za bastu i za mene)!Ma nekako mi se cini, bolje baratam olovkom i motikom, nego komp.
Kad pocne prolece,videcemo i tvoje  dvoriste.

*

kala

• 149
« Odgovor #29 poslato: 07. Januar 2012., 23:55:13 »
Prošetala sam i tvojom baštom i ostala zadivljena predivnim detaljima i raznolikim cvjećkicama,jedva čekam nove slikice :volim:

* Ćaskanje

Sorry, this shoutbox does not exist.